یکشنبه 30 تیر سال 1398 Sun, 21 Jul 2019 21:48:11 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 44004       تاریخ : 1397/09/10 10:33:03
مردم از قیمت‌ها گله‌مند هستند/ لزوم افزایش نظارت بر بازار

مردم از قیمت‌ها گله‌مند هستند/ لزوم افزایش نظارت بر بازار

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر خواستار افزایش نظارت بر قیمت‌ها در سطح بازار شد و گفت: مردم از وضعیت افزایش قیمت‌ها در بازار گلایه‌مند هستند.

به گزارش مبشرین به نقل از مهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری با اشاره به روز نیروی دریایی ارتش اظهار داشت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار و آمادگی هستند و تاکنون کارنامه درخشانی از خود به جای گذاشته‌اند.

وی با اشاره به توانمندی نیروی دریای ارتش در حوزه‌های تولید جنگ افزارهای سطحی و زیر سطحی، آموزش‌های نرم افزاری و توسعه پیشرفت مناطق پیرامونی بیان کرد: نیروی دریایی ارتش در حوزه کاری خود همواره پیش‌قدم بوده است.

امام جمعه بوشهر با اشاره به دلاورمردی‌های نیروی دریایی ارتش در دوران دفاع مقدس در نابودی نیروی دریایی عراق، تصریح کرد: آمادگی و اقتدار نیروهای مسلح سایه تهدید را از سر ملت دور می‌کند و کشور هر چه از این حیث قدرتمندتر باشد.

وی با بیان اینکه اقتدار نظامی کشور باعث تجدیدنظر در بین دشمنان می‌شود، اضافه کرد: تشکیل جبهه متفقان در مقابل جمهوری اسلام بیانگر صلابت انقلاب اسلامی و مرگ حتمی ظلم و ستم جهانی به سرکردگی آمریکا است.

آیت‌الله صفایی بوشهری در ادامه با اشاره به کاهش نرخ ارز در روزهای اخیر تاکید کرد: نظارت با دقت بر حوزه تولید و توزیع برای کاهش قیمت کالاها در بازار ضروری است.

وی به افزایش بی رویه نرخ برخی اقلام به بهانه افزایش قیمت ارز اشاره کرد و ادامه داد: مردم از وضعیت قیمت‌ها گلایه‌مند هستند و باید با نظارت مناسب از سودجویی برخی افراد جلوگیری شود.

امام جمعه بوشهر تصریح کرد: جوانان کشورمان دارای ظرفیت و توانمندی بالایی هستند و باید نیروی جوان، انقلابی، مومن و تحصیل کرده به عنوان نسل نو وارد چرخه تصمیم سازی و مدیریت اجرایی کشور شود.

وی خواستار استفاده تلفیقی از نیرو و توانمندی جوانان و بزرگسالان شد و ادامه داد: باید با بکارگیری نیروهای جوان زمینه مدیریتی شایسته و توانمند برای اداره امور کشور ایجاد شود.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=44004

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین