دوشنبه 30 اردیبهشت سال 1398 Mon, 20 May 2019 21:24:44 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 42217       تاریخ : 1397/08/15 24:30:2
حضور نماینده کشورمان در مسابقات بین‌المللی قرآن امارات

حضور نماینده کشورمان در مسابقات بین‌المللی قرآن امارات

سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن امارات در بخش بانوان کار خود را آغاز کرد و زهرا خلیلی ثمرین به عنوان نماینده کشورمان در این مسابقات حضور دارد.

به گزارش مبشرین به نقل از فارس؛ مسابقات بین‌المللی قرآن کریم کشور امارات در بخش بانوان در شهر دبی آغاز شد و زهرا خلیلی ثمرین نماینده کشورمان در این رقابت‌ها حضور دارد.

این مسابقات در رشته حفظ کل قرآن برگزار می‌شود و نماینده کشورمان با کسب مقام در مسابقات کشوری  و موفقیت در آزمون انتخابی جواز حضور در این رقابت‌ها را بدست آورد و هم‌اکنون به همراه مادرش در دبی حاضر است .

زهرا خلیلی ثمرین متولد ۱۳۸۴ تهران است که باحضور در دارالقرآن آستان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) طی چهار سال کل قران کریم را حفظ کرد و با تثبیت محفوظات مقام‌های مختلفی را کسب کرد.

این رقابت‌ها سومین دوره خود را پشت سر می گذارد که با عنوان فاطمه بنت مبارک برگزار می‌شود که دور گذشته زهرا سادات حسینی و دور اول هم حنانه خلفی نمایندگان کشورمان در این رقابت‌ها بودند.

آیین اختتامیه سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن امارات در بخش بانوان روز ۲۵ آبان در دبی برگزار و نفرات برتر معرفی و تجلیل می‌شوند. همچنین به همه شرکت‌کنندگان این مسابقات جایزه نقدی اعطا می‌شود. همچنین این مسابقات در رده سنی کمتر ۲۵ سال برگزار می‌شود.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=42217

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین