دوشنبه 28 مرداد سال 1398 Mon, 19 Aug 2019 09:13:49 GMT
کد خبر : 42209       تاریخ : 1397/08/15 12:01
 برنامه های فرهنگی هنری با عنوان هفته فرهنگ رضوی برگزار می شود
در کشورهای مختلف؛

برنامه های فرهنگی هنری با عنوان هفته فرهنگ رضوی برگزار می شود

مرکز امور بین الملل «آستان قدس رضوی» با همکاری «مجمع تشکل های بین الملل» همزمان با ایام شهادت حضرت ثامن الحجج (ع) سلسله برنامه های فرهنگی هنری را با عنوان هفته فرهنگ رضوی برگزار می نماید.

به گزارش مبشرین به نقل از مهر، مرکز امور بین الملل«آستان قدس رضوی» با همکاری «مجمع تشکل های بین الملل» همزمان با ایام شهادت حضرت ثامن الحجج (ع) سلسله برنامه های فرهنگی هنری را با عنوان هفته فرهنگ رضوی برگزار می نماید.

نظر به اشاعه فرهنگ و معارف امام رضا ع در قالب های مختلف به بدنه مردمی کشورهای مختلف این برنامه ها با همکاری نهادهای رسمی ایران در کشورها و نمایندگان مقام معظم رهبری در ایام سوگواری ثامن الحجج علیه السلام و پیامبر مکرم اسلام ص در کشورهای تایلند و سوریه در حال برگزاری است. قبل از این در دو کشور هند و سریلانکا نیز هفته فرهنگ رضوی برگزار گردیده بود.

از جمله رویداد های این برنامه می توان به حلقه های معرفت رضوی، دیدار با بزرگان شیعه و اهل سنت، ارتباط مستقیم با حرم مطهر، ویژه برنامه کودکان و نوجوانان، تلاوت قرآن با حضور قاریان ممتاز بین المللی، حضور وعاظ و مداحان اهل بیت (ع) و همچنین مسابقات مختلف همراه با اهدا جوایز و اقلام متبرک آستان قدس رضوی می باشد.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=42209

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین