دوشنبه 30 اردیبهشت سال 1398 Mon, 20 May 2019 21:25:08 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 42167       تاریخ : 1397/08/14 11:52:50
چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان بوشهر برگزار می‌شود
مسئول بسیج رسانه بوشهر:

چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان بوشهر برگزار می‌شود

مسئول بسیج رسانه استان بوشهر گفت: چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان بوشهر برگزار می‌شود و زمان ارسال آثار تا ۲۹ آذرماه خواهد بود.

به گزارش مبشرین به نقل از مهر، عبدالله نجفی یکشنبه‌شب در نشست هماهنگی جشنواره ابوذر اظهار داشت: بوشهر از استان‌های برتر در جشنواره رسانه‌ای ابوذر است و سال گذشته ۳۰۰ اثر به جشنواره راه یافت و ۲۵ فعال رسانه‌ای تجلیل شد.

وی خاطرنشان کرد: آثار ارسالی اصحاب رسانه در این چهار سال برگزاری این جشنواره از رشد خوبی برخوردار بوده و نشان دهنده این است خبرنگاران استان برای تولید و تهیه آنها وقت زیادی صرف کرده‌اند.

مسئول بسیج رسانه استان بوشهر اضافه کرد: آثار این جشنواره در قالب تیتر، خبر، گزارش، عکس، گرافیک، کاریکاتور، موشن‌گرافی، مستند و فیلم است.

وی ادامه داد: موضوعات استانی برای این جشنواره مصرف بهینه برق، سازگاری با کم آبی و اخلاق و حقوق شهروندی بوده و به آثار برتر جوایز ارزنده اهدا خواهد شد.

نجفی با بیان اینکه آخرین فرصت ارسال آثار به جشنواره ابوذر ۲۹ آذر خواهد بود، تصریح کرد: هر شخص می‌تواند در دو قالب آثار خود را ارسال کند.

وی اظهار داشت: هدف این جشنواره ایجاد جریانی در رسانه‌ها برای افزایش انگیزش و پرداختن به موضوعات و اولویت‌های اصلی کشور نظیر خشکسالی و مصرف بهینه برق و ... است.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=42167

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین