سه شنبه 4 تیر سال 1398 Tue, 25 Jun 2019 08:36:20 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 40212       تاریخ : 1397/07/19 09:51
برترین های جشنواره ملی مشاعره رضوی در بوشهر معرفی شدند

برترین های جشنواره ملی مشاعره رضوی در بوشهر معرفی شدند

سیزدهمین دوره جشنواره ملی مشاعره رضوی روز چهارشنبه با معرفی برترین ها در بوشهر به کار خود پایان داد.

به گزارش مبشرین به نقل از ایرنا؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: در جشنواره امسال 380 نفر نام نویسی کرده بودند که از این مجموع 57 نفر برگزیده به مرحله پایانی راه پیدا کرد.
حمیده ماحوزی افزود: دراین دوره مشاعره کنندگانی از استان های تهران، اصفهان، همدان، کرمانشاه، لرستان، فارس، زنجان و بوشهر حضور داشتند.
وی اظهارداشت: با نظر هیات داوران زینب کاظمی و فاطمه جعفری از شهرستان دیر استان بوشهر اول و دوم شدند و فاطمه چگینی رجبی نیز از تهران به عنوان سومی دست یافت.
ماحوزی ادامه داد: همچنین راضیه باقرزاده(گناوه)، بهنام میرزایی(بوشهر)، زینب اکبری(کرمانشاه)، بهاره حسن پور( بوشهر) و نرجس بیلویی (شیراز) به ترتیب مقام های چهارم تا هشتم را به خود اختصاص دادند.
وی یادآورشد:علاوه بر لوح سپاس، تندیس جشنواره و هدایای نقدی به نفرات اول تا هشتم اهدا و نفرات دوم هشت گروه مرحله نهایی جشنواره و 2 خانواده برتر مشاعره رضوی نیز تجلیل شدند.
سیزدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی از سری برنامه های شانزدهمین جشنواره فرهنگی و هنری امام رضا (ع) است که امروز چهارشنبه 18مهر در مجتمع فرهنگی و هنری 9 دی شهر بوشهر برگزار شد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=40212

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین