سه شنبه 4 تیر سال 1398 Tue, 25 Jun 2019 08:50:27 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 40137       تاریخ : 1397/07/18 08:06
آیین اختتامیه «طرح ملی اوقات فراغت» برگزار می شود

آیین اختتامیه «طرح ملی اوقات فراغت» برگزار می شود

معاون فرهنگی هنری ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، گفت: آیین اختتامیه طرح ملی غنی‌سازی اوقات فراغت، ۱۸ مهرماه در تالار سوره حوزه هنری، برگزار می‌شود.

به گزارش مبشرین به نقل از شبستان، سعید سعادتی با بیان اینکه ۱۹ مهرماه؛ سالروز سخنرانی مقام معظم رهبری در جمع ائمه جماعات مساجد و روحانیون خراسان شمالی، نقطه عطفی در فعالیت های کانون‌های فرهنگی هنری است، گفت: ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور و دبیرخانه های استانی آن و همچنین کانون‌های فرهنگی هنری، همه ساله برنامه ها و همایش های مختلفی در بزرگداشت این روز مهم در سراسر کشور برگزار می کنند.

 

وی در ادامه با بیان اینکه ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، امسال آیین اختتامیه طرح ملی اوقات فراغت را در آستانه 19 مهر برگزار می کند، افزود: این برنامه، چهارشنبه، 19 مهرماه از ساعت 14 تا 18 در تالار سوره حوزه هنری برگزار می شود.

 

معاون فرهنگی هنری ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، ادامه داد: تعدادی از مدیران مسئول و اعضای فعال این کانون‌ها و همچنین دبیرخانه های استانی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد نمونه در حوزه برنامه های اوقات فراغت، در آیین اختتامیه طرح ملی اوقات فراغت تقدیر می شوند.

 

سعادتی گفت: هدف ما از این تقدیر، تشویق این افراد و دستگاه ها برای انجام بهتر برنامه های غنی سازی اوقات فراغت در سال های آینده است و همچنین الگوسازی برای سایر فعالان کانون‌های فرهنگی هنری مساجد است.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=40137

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین